Kostecki

Sylwester Kostecki nowym Członkiem Zarządu Fundacji.

Miło nam poinformować, że od 15 września 2017 roku w pracach Zarządu bierze udział Pan SYLWESTER KOSTECKI, śpiewak operowy, tenor.

Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jerzego Artysza (1987r.) Laureat konkursu wokalnego im. J.Kiepury (1988r.), gdzie obok nagród regulaminowych zdobył nagrodę dla najlepszego tenora konkursu i nagrodę publiczności. Współpracuje ze scenami operowymi całego kraju, występował również na wielu scenach i estradach Europy i USA.
Ma w dorobku bogaty repertuar operowy, operetkowy i oratoryjny zaśpiewał na scenie ponad 1200 spektakli i koncertów. Operowy debiut to Cavaradossi („Tosca” G.Puccini) na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi i właśnie arię z tej opery prezentujemy

SYLWESTER KOSTECKI w arii z opery „Tosca”.