Muzyczne Barbecue w Skolimowie

Młoda, utalentowana aktorka, Anna Maria Grabińska, była gwiazdą pierwszej edycji „Muzycznego Barbecue”, pikniku na początek lata, który odbył się w skolimowskim ogrodzie w sobotę, 18 czerwca.

W piękne letnie popołudnie, przy przygotowanych stołach, na krzesełkach i ławeczkach spotkali się mieszkańcy Domu Artystów Weteranów oraz goście zaproszeni przez pomysłodawczynię – głównego organizatora pikniku, Annę Solnicką – Heller, dyrektor Domu. Oprócz Ani Grabińskiej wystąpiła Ludmiła Warzecha ze swoim przebojem „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”, który kiedyś nagrała do filmu pod tym tytułem.

Sielski klimat imprezy, na początek smakowite ciasteczka i jabłka w darze od firmy AKO Kowalczyk S.J., pyszne jedzenie – domowy chleb ze smalcem, małosolne ogórki, grillowane przysmaki, prawdziwa lemoniada i kompot, wyborne wina, którymi zaskoczyli wszystkich niezawodni Krzysztof i Monika Szusterowie, muzyka, uśmiechnięte i zrelaksowane twarze wszystkich obecnych… było po prostu pięknie i… jak w domu.
Konwencja i zamysł pikniku oraz sprawna organizacja i dyskretna asysta doświadczonych pracowników Domu przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej imprezy.

Kochana Pani Aniu – dziękujemy za zaproszenie :-)

Skolimow i Pultusk 051 [Rozdzielczość Pulpitu]-1

Od lewej: Ewa Złotowska, Marlena Miarczyńska

fot.: Fundacja

Skolimow i Pultusk 022 [Rozdzielczość Pulpitu]

fot.: Fundacja

Anna Maria Grabińska

Anna Maria Grabińska
fot.: Internet